„Cztery pory roku w obiektywie” – drugi etap rozstrzygnięty
Zakończył się drugi etap konkursu fotograficznego „Cztery pory roku w obiektywie”. Tym razem artyści fotografowali – LATO. Jury dokonało wyboru i nagrodziło 3 fotografie.
I miejsce – Roman Witkowski
II miejsce – Jolanta Jóźków
III miejsce – Anna Chorab
Łącznie wpłynęło 17 prac autorstwa 10 fotografów.
Przypominamy, że już trwa trzeci etap konkursu – JESIEŃ. Zdjęcia można wysyłać do 22 grudnia – więcej szczegółów <tutaj>
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
==================================================================
Cele Konkursu:
a) promowanie walorów przyrodniczych oraz turystycznych gminy Bogatynia,
b) rozbudzanie wśród mieszkańców gminy zainteresowania przyrodą oraz walorami turystycznymi własnego regionu,
c) rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz prezentacja własnej twórczości w dziedzinie fotografii.
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Szkole Podsta...
Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,
Budowa Systemu Informacji Prze...
Kategoria: Samorząd,
Dzień Otwartych Domów Przys...
Kategoria: Domy przysłupowe, Miasto, Okolicznościowe, Polecane, Turystyka, Zabytki,
Nieodpłatne przekazanie sprz...
Kategoria: Oświata,
5 czerwca Urząd nieczynny...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,