Koncert Kingi Marciniak
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia oraz Bogatyński Ośrodek Kultury zapraszają do Kopalni Dźwięków na koncert kameralny Kingi Marciniak.
18 czerwca, godzina 18.00
Kopalnia Dźwięków (BOK)
Wstęp wolny!
Nazywam się Kinga Marciniak i pochodzę z Bogatyni. Jestem studentką psychologii, a na co dzień pracuję jako wychowawczyni w legnickim domu dziecka. Muzyka jest dla mnie przestrzenią, w której mogę najpełniej wyrażać emocje i dzielić się swoją wrażliwością. Na nadchodzącym koncercie wykonam utwory o lirycznym, melancholijnym charakterze. Balladowy repertuar to odbicie towarzyszących mi emocji, którymi pragnę się z Państwem podzielić – tak, abyśmy mogli przeżyć je wspólnie i odnaleźć w nich fragment własnych historii.

Najnowsze aktualności
Ostrzeżenie meteorologiczne N...
Kategoria: Ostrzeżenia,
XVIII Festiwal Piosenki Religi...
Kategoria: Kultura,
15 czerwca – kasa nieczynna...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,
Opolno Zdrój – 16 czerw...
Kategoria: Energetyka, Komunikaty,
Zaproszenie do udziału w obow...
Kategoria: Rolnictwo,