Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Działoszynie
Dziś (03.06) w Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej w Działoszynie odbyły się obchody Dnia Dziecka.
Na uczniów czekało wiele atrakcji, m.in. tańce, karaoke, gry i zabawy ruchowe, malowanie twarzy oraz tatuaże. Nie zabrakło również pysznego poczęstunku – gofrów przygotowanych przez Radę Rodziców, grochówki ugotowanej przez panie kucharki oraz lodów, które sprawiły dzieciom wiele radości.
W wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz, który złożył dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta oraz przekazał słodkie upominki.
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Porajowie...
Kategoria: Gmina, Okolicznościowe,
Dzień otwarty Ochotniczej Str...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Mundurówka,
Nawet 300 tys. zł dla młodyc...
Mikroretencja 2026. Dofinansow...
Kategoria: Ekologia, Ochrona środowiska,
Dotacje na mikroinstalacje fot...
Kategoria: Ekologia, Energetyka, Granty,