Trwa nabór planowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych
Przypominamy o trwającym naborze planowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych do Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Bogatynia na lata 2024-2033.
Do Programu można zgłaszać przedsięwzięcia realizowane na wyznaczonych obszarach rewitalizacji, mające na celu rozwiązywanie występujących na nich problemów w sferze społecznej, gospodarczej, środowiskowej, przestrzenno-funkcjonalnej lub technicznej, które przyczynią się do poprawy warunków życia na tym obszarze.
Propozycje przedsięwzięć można zgłaszać do 15 kwietnia 2024 r.
Szczegóły naboru znajdziecie Państwo <tutaj>
Najnowsze aktualności
Kreatywne warsztaty...
Kategoria:
Dzień Dziecka w sołectwie Wy...
Kategoria: Gmina, Integracja,
VI Powiatowe Zawody Młodzież...
Kategoria: Gmina, Okolicznościowe, Sport i rekreacja,
Pierwsza rocznica działalnoś...
Kategoria: Okolicznościowe,
Narodowe czytanie Dziadów...
Kategoria: Kultura,