Spotkanie komitetów organizujących imprezę „3 dni – 3 kraje – 3 wędrówki”

Stowarzyszenia | Turystyka |
Data publikacji: 3 marca 2025

28 lutego odbyło się robocze spotkanie komitetów, które organizują międzynarodowe rajdy piesze pod nazwą „3 dni – 3 kraje – 3 wędrówki”. Impreza odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2025. Tym razem miejscem spotkania była Bogatynia a gospodarzem stowarzyszenie „Bog-Tur”.

Przedstawiciele organizacji omówili, stan przygotowań do rajdów pieszych. Najpierw stowarzyszenie „Bog-Tur”, przedstawiło: mapki tras, regulamin rajdu, karty startowe, które zostały szczegółowo omówione. Rajd odbędzie się 25 kwietnia w Bogatyni.

Następnie członkowie Klubu Czeskich Turystów z Novégo Mésta, poinformowali o przygotowaniach do rajdu, który odbędzie się w dniu 26 kwietnia w Novym Méście.

Na koniec szefowa komitetu organizacyjnego Uschi Wilde z Zittau w Niemczech – rajd w dniu 27 kwietnia – poinformowała, iż zostały wytyczone trasy rajdów (uzgodnione z leśnikami) oraz zaprosiła zebranych na uroczyste podsumowanie 25-lecia organizacji w/w rajdów, które odbędzie się 9 maja w Zittau.

Uczestnicy spotkania, wymienili się dokumentami tj : mapkami, plakatami, regulaminami i innymi dokumentami.

relacja i zdjęcia: Sławomir Kałka

Najnowsze aktualności

Zakończenie sezonu stowarzysz...

17 stycznia w Multifunkcjonalnym Centrum Tró...

Kategoria: Stowarzyszenia, Turystyka,

19 stycznia 2026
Czytaj więcej

Wystawa prac plastycznych Barb...

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Bogatyn...

Kategoria: Kultura,

19 stycznia 2026
Czytaj więcej

Spotkanie komitetów organizac...

W dniu 16 stycznia odbyło się spotkanie kom...

Kategoria: Stowarzyszenia, Turystyka, Współpraca transgraniczna,

19 stycznia 2026
Czytaj więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne N...

Obszar: województwo dolnośląskie, powiat z...

Kategoria: Ostrzeżenia,

19 stycznia 2026
Czytaj więcej

Zarządzenie Burmistrza w spra...

Zarządzenie nr 6/2026 Burmistrza Miasta i Gm...

Kategoria: Kultura, NGO, Stowarzyszenia,

16 stycznia 2026
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności