Dzień Pracownika Służby Zdrowia
7 kwietnia obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia.
Z tej okazji wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, laborantom oraz pozostałemu personelowi medycznemu i pracownikom administracyjnym służby zdrowia składam wyrazy uznania za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm w pełnionej służbie na rzecz drugiego człowieka, a także codzienną życzliwość i troskę okazywaną chorym i cierpiącym.
Życzę Państwu wielu sił, zdrowia, wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech pełniona przez Państwa misja znajduje społeczne uznanie.
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Wojciech Dobrołowicz
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Porajowie...
Kategoria: Gmina, Okolicznościowe,
Dzień otwarty Ochotniczej Str...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Mundurówka,
Nawet 300 tys. zł dla młodyc...
Mikroretencja 2026. Dofinansow...
Kategoria: Ekologia, Ochrona środowiska,
Dotacje na mikroinstalacje fot...
Kategoria: Ekologia, Energetyka, Granty,