Weekendowe Dni Dziecka

Gmina | Miasto | Okolicznościowe |
Data publikacji: 6 czerwca 2022

W sobotę (4.06) swoje święto obchodzili najmłodsi mieszkańcy sołectwa Działoszyn, a niedziela (5.06) była dniem zabaw dla dzieci z Osiedla nr 5 w Bogatyni i sołectwa Opolno Zdrój.

Pomimo niepewnej pogody w sobotę, dzieci z sołectwa Działoszyn nie przestraszyły się prognoz i licznie wzięły udział w pikniku. Rada Sołecka, OSP Działoszyn i Klub Seniora zadbali o bogate atrakcje i poczęstunek dla najmłodszych mieszkańców sołectwa.

W niedzielę swój dzień obchodziły dzieci z Osiedla nr 5 oraz sołectwa Opolno Zdrój. Tym razem piękna, słoneczna pogoda dopisała i wszystkie dzieci chętnie korzystały z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. A tych było niemało. Przygotowano m.in: zabawy z animatorką, szereg dmuchańców, euro bugnee, kule wodne, pokazy samochodów terenowych, konkursy zręcznościowe.

W tym samym czasie, na boisku w Opolnie Zdroju, z okazji Dnia Dziecka o dobre humory uczestników zadbali organizatorzy: Rada Sołecka, Stowarzyszenie „Na Trójstyku” oraz LKS „Jaśnica” Opolno Zdrój. Na mniejsze i większe dzieci czekały m.in.: ścianka wspinaczkowa, wielkie bańki mydlane, dmuchany zamek, motocykle, konkursy z nagrodami, mini disco i oczekiwany przez wszystkich turniej piłki nożnej dla dzieci.

Wszystkim pociechom w Działoszynie, Markocicach i Opolnie Zdroju najlepsze życzenia złożyli burmistrz Wojciech Dobrołowicz oraz wiceburmistrz Aleksandra Ratajczak, którzy przywieźli ze sobą również upominki.

Zapraszamy do galerii.

Najnowsze aktualności

VII Dolnośląski Kongres Obyw...

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarząd...

Kategoria: NGO, Społeczeństwo, Stowarzyszenia,

7 października 2022
Czytaj więcej

Pasowanie pierwszoklasistów w...

7 października br. osiemdziesięcioro ośmio...

Kategoria: Oświata,

7 października 2022
Czytaj więcej

Pożegnanie lata w „Insu...

(6.10) Tradycyjnie, jak co roku, członkowie ...

Kategoria: NGO, Stowarzyszenia,

7 października 2022
Czytaj więcej

Pomoc UE dla hodowców zwierz...

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w rama...

Kategoria: Granty, Rolnictwo,

6 października 2022
Czytaj więcej

Program grantowy „Sąsie...

Firma Netto Polska uruchomiła program granto...

Kategoria: Granty, NGO, Stowarzyszenia,

6 października 2022
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności