Weekendowe Dni Dziecka

Gmina | Miasto | Okolicznościowe |
Data publikacji: 6 czerwca 2022

W sobotę (4.06) swoje święto obchodzili najmłodsi mieszkańcy sołectwa Działoszyn, a niedziela (5.06) była dniem zabaw dla dzieci z Osiedla nr 5 w Bogatyni i sołectwa Opolno Zdrój.

Pomimo niepewnej pogody w sobotę, dzieci z sołectwa Działoszyn nie przestraszyły się prognoz i licznie wzięły udział w pikniku. Rada Sołecka, OSP Działoszyn i Klub Seniora zadbali o bogate atrakcje i poczęstunek dla najmłodszych mieszkańców sołectwa.

W niedzielę swój dzień obchodziły dzieci z Osiedla nr 5 oraz sołectwa Opolno Zdrój. Tym razem piękna, słoneczna pogoda dopisała i wszystkie dzieci chętnie korzystały z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. A tych było niemało. Przygotowano m.in: zabawy z animatorką, szereg dmuchańców, euro bugnee, kule wodne, pokazy samochodów terenowych, konkursy zręcznościowe.

W tym samym czasie, na boisku w Opolnie Zdroju, z okazji Dnia Dziecka o dobre humory uczestników zadbali organizatorzy: Rada Sołecka, Stowarzyszenie „Na Trójstyku” oraz LKS „Jaśnica” Opolno Zdrój. Na mniejsze i większe dzieci czekały m.in.: ścianka wspinaczkowa, wielkie bańki mydlane, dmuchany zamek, motocykle, konkursy z nagrodami, mini disco i oczekiwany przez wszystkich turniej piłki nożnej dla dzieci.

Wszystkim pociechom w Działoszynie, Markocicach i Opolnie Zdroju najlepsze życzenia złożyli burmistrz Wojciech Dobrołowicz oraz wiceburmistrz Aleksandra Ratajczak, którzy przywieźli ze sobą również upominki.

Zapraszamy do galerii.

Najnowsze aktualności

Ostrzeżenie hydrologiczne Nr:...

Zjawisko: gwałtowne wzrosty stanów wody St...

Kategoria: Bezpieczeństwo, Ostrzeżenia,

21 maja 2024
Czytaj więcej

Apel Regionalnego Centrum Krwi...

Niepokojąco niskie stany w trzech grupach: O...

Kategoria: Bezpieczeństwo, Zdrowie,

21 maja 2024
Czytaj więcej

Konsultacje społeczne projekt...

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia zaprasza w...

Kategoria: Inwestycje,

21 maja 2024
Czytaj więcej

Zabawy cyrkowe – między...

Dnia 16.05.2024 r. w ramach polsko–czeskieg...

Kategoria: Oświata, Współpraca transgraniczna,

21 maja 2024
Czytaj więcej

Druga edycja „Pumptracku...

W minioną sobotę (18.05) odbyła się druga...

Kategoria: Kultura, Sport i rekreacja,

21 maja 2024
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności