Webinarium – „Wsparcie na rozwój firm”

Biznes | Praca |
Data publikacji: 26 września 2023

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinar pt. „Wsparcie na rozwój firm w perspektywie 2021-2027” – 28.09.2023 r.

W trakcie webinarium zostaną przedstawione informacje dla przedsiębiorców na temat aktualnych możliwości pozyskania dotacji oraz instrumentów zwrotnych na rozwój i innowacje ze środków UE w ramach nowej perspektywy finansowania 2021-2027.
Przedstawione zostaną informacje na temat konkursów ogłaszanych w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027, Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 oraz pożyczek na sfinansowanie inwestycji i kapitału obrotowego, wdrożenie działań zwiększających efektywność energetyczną prowadzonej działalności gospodarczej.

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do dnia 27.09.2023 r., do godz. 15.30. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e – mailowy potwierdzenie uczestnictwa oraz indywidualny link umożliwiający udział w spotkaniu.

Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Do udziału zapraszamy: przedstawicieli przedsiębiorców, w tym mikro, małych i średnich działających na obszarze województwa dolnośląskiego zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy.

Webinarium odbędzie się: 28 września 2023 r. (czwartek), w godz. 12.00-13.15 na platformie ZOOM

Program spotkania:
– Oferta Sieci PIFE, wsparcie unijne firm w latach 2021-2027
– „Ścieżka SMART” oraz „Kredyt ekologiczny” – konkursy dla przedsiębiorców w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027
– Aktualności w Programie Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2023 – realizowane oraz planowane konkursy
– Aktualnie dostępne preferencyjne pożyczki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców w województwie dolnośląskim
– Pytania przedsiębiorców i odpowiedzi

Organizator spotkania :
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ul. Bankowa 27; 58-500 Jelenia Góra
tel. 75 619 97 44, 75 619 97 45; e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

Najnowsze aktualności

„Bog-Tur” Na szczy...

Zdobycie Fudżi było głównym celem wypra...

Kategoria: Stowarzyszenia,

7 lipca 2026
Czytaj więcej

Sesja Rady Miejskiej – 1...

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 m...

Kategoria: Komunikaty,

6 lipca 2026
Czytaj więcej

Powiatowe Święto Policji...

3 lipca w Łagowie odbyły się obchody 107...

Kategoria:

6 lipca 2026
Czytaj więcej

Apel o sprawdzenie stanu ziele...

Szanowni Mieszkańcy, w okresie intensywnego ...

Kategoria: Komunikaty,

6 lipca 2026
Czytaj więcej

Zaproszenie do przesyłania ka...

Instytut Pamięci Narodowej od 2019 roku przy...

Kategoria: Społeczeństwo,

6 lipca 2026
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności