Warsztaty z przygotowania wniosków projektowych

Turystyka | Współpraca transgraniczna |
Data publikacji: 29 stycznia 2024

W związku z ogłoszonym harmonogramem naboru projektów do „Programu Interreg Czechy – Polska 2021-2027” zapraszam do udziału w cyklu warsztatów z przygotowania wniosków projektowych wraz z załącznikami.

Cykl spotkań warsztatowych skierowany jest przede wszystkim do dolnośląskich podmiotów zorientowanych na współpracę z czeskim partnerem, które posiadają konkretne propozycje projektowe i planują ubiegać się o ich dofinansowanie w ramach aktualnych naborów w Priorytetach: 2.1 Turystyka, 4.1 Współpraca instytucji, 4.2 Współpraca People to People.

Ze wsparcia w ramach cyklu mogą również skorzystać osoby zainteresowane współpracą transgraniczną w innych obszarach Programu.

Warsztaty realizowane będą w grupach 3-5 osobowych w formule zajęć praktycznych i teoretycznych, podczas których omawiane będą różne aspekty przygotowania projektu, m.in. budżet i załączniki do wniosku o dofinansowanie, czy obsługa sytemu ISKP21+. Forma i zakres merytoryczny spotkań dostosowywany będzie do indywidualnych potrzeb uczestników. Podczas spotkań będzie również możliwość konsultacji projektów z pracownikami Regionalnego Punktu Kontaktowego w Wałbrzychu.

Warsztaty odbywać się będą w indywidualnie wyznaczanych terminach od 1 do 23 lutego 2024 r. w godz. 10:00 — 13:00 w Centrum Nauki, Kultury i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu przy ul. Wysockiego 29. Szczegółowy harmonogram warsztatów dostępny jest w formularzu zgłoszeniowym.

Informacje dotyczące warsztatów w tym formularz zgłoszeniowy z harmonogramem dostępne są na stronie ewt.dolnyslask.pl. Szczegółowych informacji o zakresie merytorycznym i kwestiach organizacyjnych udzielają pracownicy RPK w Wałbrzychu: pani Marta Kaczur i pan Sebastian Pacyna.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: rpk@dolnyslask.pl

Formularz zgłoszeniowy <kliknij>
Klauzula informacyjna <kliknij>
Mapka <kliknij>

Najnowsze aktualności

Zjazd byłych mieszkańców Wi...

W sobotę (25.05) odbył się XIV Zjazd Miesz...

Kategoria: Gmina, Historia, Społeczeństwo,

28 maja 2024
Czytaj więcej

Program grantowy dla Kół Gos...

Program wspiera działania w zakresie edukacj...

Kategoria: Ekologia, Granty, Stowarzyszenia,

28 maja 2024
Czytaj więcej

Rowerem do domów przysłupowy...

Stowarzyszenie „Bog-Tur”, postanowiło w...

Kategoria: Domy przysłupowe, Kultura, Stowarzyszenia, Turystyka,

28 maja 2024
Czytaj więcej

Dzień Otwartych Domów Przys...

26 maja otworzyły się dla zwiedzających za...

Kategoria: Domy przysłupowe, Kultura, Stowarzyszenia, Turystyka,

27 maja 2024
Czytaj więcej

Dzień matki i ojca w Górnicz...

W środę (22.05) Górniczy Klub Seniora w Bo...

Kategoria: Okolicznościowe, Stowarzyszenia,

24 maja 2024
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności