Warsztaty ekologiczno-wędkarskie
W sobotę (29.03) w świetlicy wiejskiej w Posadzie odbyły się rodzinne warsztaty ekologiczno-wędkarskie.
Zajęcia były dostosowane do każdego poziomu zaawansowania. Na początku uczestnicy mieli okazję posłuchać ekologiczno-etycznego pouczenia, a następnie zajęcia poprowadził dla nich inspektor wędkarstwa. Nie zabrakło również pokazu imponującego sprzętu wędkarskiego. W warsztatach wziął udział Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz.
Spotkanie zostało zorganizowane przez Klub Wędkarski Kormoran w Bogatyni, Radę Sołecką oraz KGW Posada.
Najnowsze aktualności
Sesja Rady Miejskiej – 2...
Kategoria: Komunikaty, Polecane, Samorząd,
Zlikwidowane przejście dla pi...
Kategoria: Komunikaty, Miasto,
spotkanie autorskie z pisarzem...
Kategoria: Kultura,
Świadczenie ratownicze dla pa...
Kategoria: Gmina,
Ostrzeżenie meteorologiczne N...
Kategoria: Ostrzeżenia,