Udany weekend PGE AP Granicy Bogatynia

Sport i rekreacja |
Data publikacji: 21 listopada 2022

Zawodnicy PGE AP Granicy Bogatynia mieli bardzo udany weekend podczas turniejów piłkarskich rozgrywanych w sobotę oraz niedzielę.

W sobotę podopieczni trenera Dawida Tarutisa z kategorii trampkarzy U15 wygrali turniej z okazji obchodów 50-lecia Nysy Zgorzelec, gdzie w finale pokonali faworyzowanych gospodarzy. Mecz był bardzo emocjonujący do samego końca!

W niedzielę natomiast w czeskim Varnsdorfie podopieczni Norberta Dawca z kategorii U9 zaprezentowali się w pięknej hali partnerskiego klubu Granicy Bogatynia – FK Varnsdorf. Zagraliśmy tam z dwiema drużynami. Jedna po „bratobójczej” walce w półfinale z kolegami z PGE AP grała o trzecie miejsce z rówieśnikami z Czech i ostatecznie zajęła czwarte miejsca. Nasza druga drużyna w pięknym stylu wygrywając turniej stanęła na najwyższym miejscu na podium! Ponadto indywidualne nagrody otrzymali także nasi zawodnicy: Natasza Bark-MVP turnieju oraz Miłosz Szuszkiewicz – najlepszy strzelec.
Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i zawodniczkom!

Najnowsze aktualności

Miejsko-Gminne Potyczki Matema...

30 marca, w naszej szkole odbyły się Miejsk...

Kategoria: Oświata,

31 marca 2023
Czytaj więcej

Bogatynia, Sieniawka – 3...

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej G...

Kategoria: Komunikaty,

31 marca 2023
Czytaj więcej

Ruszyły Dolnośląskie Małe ...

27 marca 2023 roku rusza 9. nabór wniosków ...

Kategoria: Granty,

30 marca 2023
Czytaj więcej

Konkurs grantowy „Dzieci...

Dzieci Kapitana Nemo to projekt historyczny d...

Kategoria: Granty, Kultura, Oświata, Stowarzyszenia,

30 marca 2023
Czytaj więcej

Dotyczy dyżurów aptek...

Szanowni Mieszkańcy, w związku ze zgłasza...

Kategoria: Gmina, Miasto, Polecane, Zdrowie,

30 marca 2023
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności