Turniej szachowy z okazji święta niepodległości
W sobotę 6 listopada w Szkole Podstawowej Nr 3 w Bogatyni rozegrano Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Wojciecha Dobrołowicza.
60 zawodników miało okazję sprawdzić swoje umiejętności szachowe w tym szczególnym dla każdego Polaka dniu. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem 10 minut plus 5 sekund za ruch dla zawodnika.
Puchary i nagrody otrzymali następujący zawodnicy.
Wyniki w poszczególnych kategoriach:
Grupa A
| 1 | Makarek, Tadeusz | 5,5 | punktów |
| 2 | Kustosz, Marcin | 5 | punktów |
| 3 | Onyszko, Mikołaj | 5 | punktów |
Grupa B
| 1 | Jarosz, Szymon | 7 | punktów |
| 2 | Pietryk, Joanna | 6 | punktów |
| 3 | Owczarz, Michał | 5 | punktów |
Grupa C
| 1 | Karaszewski, Gabriel | 6 | punktów |
| 2 | Staniszewski, Jakub | 4 | punktów |
| 3 | Balcer, Gabriela | 4 | punktów |
Grupa D
| 1 | Mazurkiewicz, Oliwier | 4 | punktów |
| 2 | Jasiński, Filip | 4 | punktów |
| 3 | Śliwczyńska, Natalia | 4 | punktów |
Nagrody ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia.
Zawody zorganizował Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Bogatyni.
Sędziowali: Waldemar Gałażewski i Witold Jarosz.
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Szkole Podsta...
Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,
Budowa Systemu Informacji Prze...
Kategoria: Samorząd,
Dzień Otwartych Domów Przys...
Kategoria: Domy przysłupowe, Miasto, Okolicznościowe, Polecane, Turystyka, Zabytki,
Nieodpłatne przekazanie sprz...
Kategoria: Oświata,
5 czerwca Urząd nieczynny...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,