Turniej kręgli
W dniu 9 listopada br. w kręgielni Szkoły Podstawowej nr 3 odbyły się VII Międzynarodowe Zawody Gry w Kręgle Osób Niepełnosprawnych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia.
Turniej zorganizowany został przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej w Bogatyni we współpracy z „Lebenshilfe Gӧrlitz”.
Najwięcej punktów w rozgrywce zdobyła pani Grażyna Studzińska, która odebrała puchar z rąk Burmistrza MiG Wojciecha Dobrołowicza.
Najnowsze aktualności
Ostrzeżenie meteorologiczne N...
Kategoria: Ostrzeżenia,
XVIII Festiwal Piosenki Religi...
Kategoria: Kultura,
15 czerwca – kasa nieczynna...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,
Opolno Zdrój – 16 czerw...
Kategoria: Energetyka, Komunikaty,
Zaproszenie do udziału w obow...
Kategoria: Rolnictwo,