Turniej Kręgli
W piątek 31 stycznia o godzinie 18:00 w kręgielni przy Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbył się pierwszy z tegorocznych turniejów kręgli.
Frekwencja była bardzo wysoka – w zawodach udział wzięło 55 zawodników. Poziom był niezwykle wysoki.
W końcowej klasyfikacji najlepsze w kategorii kobiet okazały się:
1. Katarzyna Gietka,
2. Anetta Kempska,
3. Irena Kujawa.
Podium w kategorii mężczyzn wyglądało następująco:
1. Zbigniew Tyszkiewicz,
2. Michael Dębniewski,
3. Michał Gietka.
Najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejny turniej kręgli, który odbędzie się 27 marca 2026.
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Szkole Podsta...
Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,
Budowa Systemu Informacji Prze...
Kategoria: Samorząd,
Dzień Otwartych Domów Przys...
Kategoria: Domy przysłupowe, Miasto, Okolicznościowe, Polecane, Turystyka, Zabytki,
Nieodpłatne przekazanie sprz...
Kategoria: Oświata,
5 czerwca Urząd nieczynny...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,