Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji Dnia Niepodległości

Okolicznościowe | Sport i rekreacja |
Data publikacji: 16 listopada 2022

W czwartek, 11 listopada na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji obchodów Święta Niepodległości. Zawody otworzyli Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Adam Ignatowicz.

Wszyscy zgromadzeni wspólnie odśpiewali hymn. Za organizację imprezy odpowiadał Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Do rywalizacji zgłosiło się siedem zespołów: Madmen, Chińska, Wariant, Bazalt Sulików, Amika Gagarina, GPO oraz Wybrzeże Klatki Schodowej. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach grając „każdy z każdym”. Z grup po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów a zespoły z trzecich miejsc grały o miejsce 5 i 6. Miejsce piąte zajęła drużyna Wybrzeże Klatki Schodowej pokonując GPO w stosunku 3:2. W pierwszym półfinale Bazalt Sulików po bezbramkowym meczu z Wariantem okazał się lepszy w rzutach karnych a w drugim półfinale Madmen pewnie pokonał Chińską 5:1. Mecz o trzecie miejsce Wariant: Chińska to zwycięstwo Wariantu 3:0. Mecz finałowy Madmen – Bazalt to zdecydowane zwycięstwo drużyny Madmen 3:0 i tym samym zwycięstwo w całym turnieju.

Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy a wszyscy uczestnicy na koniec turnieju zostali poczęstowani pizzą ufundowaną przez organizatora turnieju: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.

Najnowsze aktualności

Wakacje z energią – kon...

Specjalnie dla fanów muzyki disco polo Bo...

Kategoria: Polecane,

17 czerwca 2024
Czytaj więcej

Sesja Rady Miejskiej – 2...

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 m...

Kategoria: Komunikaty, Samorząd,

17 czerwca 2024
Czytaj więcej

OSTRZEŻENIE Nr 44 – Bur...

Obszar: województwo dolnośląskie powiat zg...

Kategoria: Ostrzeżenia,

17 czerwca 2024
Czytaj więcej

Gekon Williamsa w niebezpiecze...

Niesamowicie ubarwione gekony błękitno-kar...

Kategoria: Ciekawostki, Ekologia, Zagranica,

17 czerwca 2024
Czytaj więcej

Zorganizuj staż w swojej firm...

· Bez obciążenia finansowego · Możliw...

Kategoria: Praca,

17 czerwca 2024
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności