Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji Dnia Niepodległości

Okolicznościowe | Sport i rekreacja |
Data publikacji: 16 listopada 2022

W czwartek, 11 listopada na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji obchodów Święta Niepodległości. Zawody otworzyli Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Adam Ignatowicz.

Wszyscy zgromadzeni wspólnie odśpiewali hymn. Za organizację imprezy odpowiadał Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni. Do rywalizacji zgłosiło się siedem zespołów: Madmen, Chińska, Wariant, Bazalt Sulików, Amika Gagarina, GPO oraz Wybrzeże Klatki Schodowej. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach grając „każdy z każdym”. Z grup po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów a zespoły z trzecich miejsc grały o miejsce 5 i 6. Miejsce piąte zajęła drużyna Wybrzeże Klatki Schodowej pokonując GPO w stosunku 3:2. W pierwszym półfinale Bazalt Sulików po bezbramkowym meczu z Wariantem okazał się lepszy w rzutach karnych a w drugim półfinale Madmen pewnie pokonał Chińską 5:1. Mecz o trzecie miejsce Wariant: Chińska to zwycięstwo Wariantu 3:0. Mecz finałowy Madmen – Bazalt to zdecydowane zwycięstwo drużyny Madmen 3:0 i tym samym zwycięstwo w całym turnieju.

Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy a wszyscy uczestnicy na koniec turnieju zostali poczęstowani pizzą ufundowaną przez organizatora turnieju: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.

Najnowsze aktualności

Miejsko-Gminne Potyczki Matema...

30 marca, w naszej szkole odbyły się Miejsk...

Kategoria: Oświata,

31 marca 2023
Czytaj więcej

Bogatynia, Sieniawka – 3...

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej G...

Kategoria: Komunikaty,

31 marca 2023
Czytaj więcej

Ruszyły Dolnośląskie Małe ...

27 marca 2023 roku rusza 9. nabór wniosków ...

Kategoria: Granty,

30 marca 2023
Czytaj więcej

Konkurs grantowy „Dzieci...

Dzieci Kapitana Nemo to projekt historyczny d...

Kategoria: Granty, Kultura, Oświata, Stowarzyszenia,

30 marca 2023
Czytaj więcej

Dotyczy dyżurów aptek...

Szanowni Mieszkańcy, w związku ze zgłasza...

Kategoria: Gmina, Miasto, Polecane, Zdrowie,

30 marca 2023
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności