„Talentami się chwalimy…”

Gmina | Oświata |
Data publikacji: 24 maja 2023

„Talentami się chwalimy – dlatego się dziś widzimy” pod takim hasłem 20 maja odbył się w naszej szkole DZIEŃ TALENTÓW.

Licznie zgromadzeni goście – Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia pan Wojciech Dobrołowicz, Dyrektor OSiR pan Adam Ignatowicz, Naczelnik Wydziału Rozwoju, Turystyki i Promocji pani Monika Nawrot, rodzice, dziadkowie i cała społeczność uczniowska mogli podziwiać uczniów klas 1-8, którzy prezentowali swoje zdolności recytatorskie i muzyczne. W czasie pokazu wyświetlany był również film z osiągnięciami uczniów z konkursów polonistycznych, historycznych, matematycznych, językowych, sportowych oraz dotyczących bezpieczeństwa i ekologii, które odbyły się w tym roku szkolnym.

Ten dzień był również okazją do wręczenia pucharu i dyplomu przez pana burmistrza Wojciecha Dobrołowicza i dyrektora OSiR pana Adama Ignatowicza klasie VIII za zajęcie 1 miejsca w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej 2022/2023.

Gratulujemy naszym uczniom pięknych prezentacji, a miłym gościom dziękujemy za tak liczne przybycie.

Dzień Talentów przygotowały panie: Agnieszka Mitka, Edyta Małkiewicz, Katarzyna Sołecka i Agnieszka Olech.

Najnowsze aktualności

Zmiana ostrzeżenia hydrologi...

Data i godzina wydania: 23.02.2024 - godz. 03...

Kategoria: Ostrzeżenia,

23 lutego 2024
Czytaj więcej

Festiwal trzech krajów z nagr...

Teatr Gerharta Hauptmanna zaprasza w dniach o...

Kategoria: Kultura, Zagranica,

22 lutego 2024
Czytaj więcej

Tydzień Pomocy Ofiarom Przest...

Prokuratura Rejonowa w Zgorzelcu uprzeJm1e in...

Kategoria: Komunikaty,

21 lutego 2024
Czytaj więcej

Program „AKTYWNY SAMORZĄD...

Od 1 marca rusza nabór wniosków do pilotaż...

Kategoria: Integracja, Pomoc społeczna,

21 lutego 2024
Czytaj więcej

Rozpoczęcie prac nad projekte...

OGŁOSZENIE Burmistrz Miasta i Gminy Bogatyn...

Kategoria: Komunikaty,

21 lutego 2024
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności