Spotkanie pracowników Biblioteki Publicznej
10 maja burmistrz Bogatyni Wojciech Dobrołowicz wraz z wiceburmistrz Aleksandrą Ratajczak spotkali się z pracownikami Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Bogatyni.
Okazją do spotkania był obchodzony kilka dni temu Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.
Na ręce dyrektor biblioteki Bożeny Mazowieckiej burmistrz złożył życzenia i podziękowania za upowszechnianie czytelnictwa i kultury słowa poprzez promocje książek, spotkania autorskie, wystawy, zajęcia warsztatowe i konkursy, które uatrakcyjniają życie kulturalne mieszkańców miasta i gminy Bogatynia. Następnie wszystkim pracownikom biblioteki dyplomy wręczyła dyrektor Bożena Mazowiecka. Praca zespołu bibliotekarskiego jest bardzo doceniana przez mieszkańców miasta i gminy Bogatynia, którzy chwalą zaangażowanie i pasję pracowników oraz bardzo dobrą atmosferę panującą w bibliotece.
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Szkole Podsta...
Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,
Budowa Systemu Informacji Prze...
Kategoria: Samorząd,
Dzień Otwartych Domów Przys...
Kategoria: Domy przysłupowe, Miasto, Okolicznościowe, Polecane, Turystyka, Zabytki,
Nieodpłatne przekazanie sprz...
Kategoria: Oświata,
5 czerwca Urząd nieczynny...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,