Program grantowy „Energia dla wsi”
Wsparcie wykorzystania OZE na terenach gmin wiejskich i wiejsko-miejskich
Celem programu jest wzrost wykorzystania odnawialnych źródeł energii na terenach gmin wiejskich i wiejsko-miejskich. W ramach wniosków o dotację można ubiegać się o inwestycje dotyczące budowy: elektrowni wodnych, instalacji wytwarzania energii z biogazu rolniczego w warunkach wysokosprawnej kogeneracji oraz magazynów energii. W ramach wniosków o pożyczkę można ubiegać się o inwestycje wskazane powyżej a także inicjatywy dotyczące budowy instalacji wiatrowych oraz instalacji fotowoltaicznych.
Informacja na stronie granty.pl oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
—
Program Priorytetowy „Energia dla wsi”
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Szkole Podsta...
Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,
Budowa Systemu Informacji Prze...
Kategoria: Samorząd,
Dzień Otwartych Domów Przys...
Kategoria: Domy przysłupowe, Miasto, Okolicznościowe, Polecane, Turystyka, Zabytki,
Nieodpłatne przekazanie sprz...
Kategoria: Oświata,
5 czerwca Urząd nieczynny...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,