Pożegnanie starszaków w przedszkolu nr 3

Oświata |
Data publikacji: 28 czerwca 2022

(28.06) W sali Multifunkcjonalnego Centrum Trójstyku odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów z Publicznego Przedszkola nr 3 w Bogatyni.

Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym przedstawionym przez starszaki z grupy „Nutki”. Każdy taniec, piosenka i recytacja nagrodzona została gromkimi brawami. Następnie zgormadzeni rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście obejrzeli prezentację multimedialną przedstawiającą cztery lata przedszkolnego życia dzisiejszych absolwentów. W krótkim wystąpieniu dyrektor przedszkola Bogumiła Lewczuk pogratulowała dzieciom występów i oddała głos burmistrzowi Bogatyni, który podziękował pracownikom przedszkola za codzienny trud wychowania i opiekę nad dziećmi oraz życzył absolwentom radosnych wakacji i kolejnych szczęśliwych dni, już w szkolnych ławach. W trakcie uroczystości dzieci odebrały pamiątkowe dyplomy i upominki. Zaproszeni goście otrzymali podziękowania za wspieranie działań przedszkola oraz odznaki „Przyjaciela przedszkola”. Po uroczystości dla przedszkolaków przygotowano zabawy z animatorami i słodki poczęstunek.

W zakończeniu roku przedszkolnego uczestniczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz, Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Aleksandra Ratajczak, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Mariola Danielewska, Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola Publicznego Nr 3 Marta Ignatowicz, rodzice i dziadkowie.

Najnowsze aktualności

Niezwykłe Mikołajki...

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech D...

Kategoria: Kultura, Polecane,

2 grudnia 2022
Czytaj więcej

Obdarowywanie zwierząt...

4 grudnia o godzinie 15:00 w Zoo Görlitz-Zgo...

Kategoria: Ciekawostki, Zagranica,

2 grudnia 2022
Czytaj więcej

OSTRZEŻENIE Nr 76 – Opa...

Obszar: województwo dolnośląskie powiat zg...

Kategoria: Ostrzeżenia,

2 grudnia 2022
Czytaj więcej

60-lecie premiery filmu „Zł...

30 listopada 2022 r., w Kinie KADR 3D w Bogat...

Kategoria: Energetyka, Historia, Kultura, Okolicznościowe,

2 grudnia 2022
Czytaj więcej

Występy „Patomswim̶...

W dniach 25-26 listopada b.r. odbyły się Zi...

Kategoria: Sport i rekreacja,

1 grudnia 2022
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności