Podsumowanie sezonu Zrywu Bratków
W świetlicy wiejskiej w Bratkowie odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu sportowego Klubu Zryw Bratków.
W spotkaniu uczestniczył burmistrz Wojciech Dobrołowicz, który pogratulował zawodnikom, trenerom i działaczom za zaangażowanie i osiągnięcia w minionym sezonie. W trakcie wydarzenia podsumowano wyniki drużyny, wspomniano najważniejsze momenty oraz podziękowano wszystkim wspierającym działalność klubu.
Spotkanie odbyło się w serdecznej atmosferze, a Zryw Bratków już planuje przygotowania do nowego sezonu.
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Szkole Podsta...
Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,
Budowa Systemu Informacji Prze...
Kategoria: Samorząd,
Dzień Otwartych Domów Przys...
Kategoria: Domy przysłupowe, Miasto, Okolicznościowe, Polecane, Turystyka, Zabytki,
Nieodpłatne przekazanie sprz...
Kategoria: Oświata,
5 czerwca Urząd nieczynny...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,