Piknik rodzinny w Posadzie
W sobotę (24.06.) w Posadzie odbył się Piknik Rodzinny przy świetlicy wiejskiej. Organizatorem pikniku był Sołtys wraz z Radą Sołecką oraz Kołem Gospodyń Wiejskich w Posadzie.
Mieszkańcy Posady w rodzinnej atmosferze spędzili miło czas. We wspólnym świętowaniu uczestniczyła Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Aleksandra Ratajczak. W programie było wiele atrakcji m.in. gry i zabawy sportowo-muzyczne z Gabarką, minidisco, balonowe zoo, wielkie bańki mydlane oraz konkurs na najlepsze ciasto. Nie zabrakło grilla i słodkich niespodzianek.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Szkole Podsta...
Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,
Budowa Systemu Informacji Prze...
Kategoria: Samorząd,
Dzień Otwartych Domów Przys...
Kategoria: Domy przysłupowe, Miasto, Okolicznościowe, Polecane, Turystyka, Zabytki,
Nieodpłatne przekazanie sprz...
Kategoria: Oświata,
5 czerwca Urząd nieczynny...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,