Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. „Szachy u Kopernika łączą pokolenia… od przedszkola do seniora”
Uznając celowość realizacji ww. zadania publicznego przez Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia, na podstawie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia oraz na stronie internetowej Urzędu.
Zgodnie z treścią art. 19 a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni roboczych od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić do niej uwagi.
Wszelkie uwagi dotyczące oferty należy przesłać na załączonym formularzu na adres: Urząd Miasta i Gminy w Bogatynia, 59-920 Bogatynia ul. Daszyńskiego 1 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: umig@bogatynia.pl z dopiskiem: „Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego”.
W załączeniu:
treść wyżej wymienionej oferty <kliknij>
formularz uwag <kliknij>
Najnowsze aktualności
XV Dzień Włókniarza w Bogat...
Kategoria: Stowarzyszenia,
Premiera spektaklu „Pod-Grzy...
Kategoria: Kultura,
Koncert Krystyny Giżowskiej...
Młode talenty recytatorskie z...
Tej wiosny daj dobry przykład...
Kategoria: Zdrowie,