Noworoczne życzenia w butelce
Wczoraj (30.12.2021), tradycyjnie już na trójstyku, odbyło się „Noworoczne przesłanie życzeń na Nysie”. Burmistrz Wojciech Dobrołowicz oraz przedstawiciele urzędów miast partnerskich
z Zittau i Hrádka nad Nysą wrzucili do Nysy Łużyckiej butelki z noworocznymi życzeniami od mieszkańców.
W uroczystym spotkaniu uczestniczyli również koordynatorzy Związku Miast „Mały Trójkąt Zittau – Bogatynia – Hrádek nad Nysą” oraz przygraniczni mieszkańcy z Polski, Czech i Niemiec. Nie zabrakło noworocznych życzeń, poczęstunku oraz wpisów do księgi pamiątkowej. Noworoczne przesłanie życzeń odbyło się już po raz piętnasty!
Nasze ubiegłoroczne życzenia w butelce zostały znalezione przez mieszkańca powiatu zgorzeleckiego w okolicach Koźlic.
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Porajowie...
Kategoria: Gmina, Okolicznościowe,
Dzień otwarty Ochotniczej Str...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Mundurówka,
Nawet 300 tys. zł dla młodyc...
Mikroretencja 2026. Dofinansow...
Kategoria: Ekologia, Ochrona środowiska,
Dotacje na mikroinstalacje fot...
Kategoria: Ekologia, Energetyka, Granty,