Nowe radiowozy dla policji w Bogatyni

Bezpieczeństwo | Gmina | Społeczeństwo |
Data publikacji: 22 listopada 2024

20 listopada 2024 roku przed Komisariatem Policji w Bogatyni odbyła się uroczystość symbolicznego przekazania dwóch nowoczesnych radiowozów.

Samochody marki Toyota z napędem hybrydowym zostały zakupione dzięki współpracy Policji z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW) we Wrocławiu oraz finansowemu wsparciu gminy Bogatynia.

W trakcie przekazania Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu, podinspektor Jarosław Burdzy, wyraził wdzięczność wobec burmistrza Bogatyni za zaangażowanie i finansowe wsparcie, które przyczyniło się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy.

Podkreślono, że nowy sprzęt będzie wykorzystywany w codziennej pracy policji, wspierając działania prewencyjne i interwencyjne. Dzięki inwestycji w nowoczesne radiowozy policjanci będą mogli jeszcze skuteczniej realizować swoje zadania, zapewniając bezpieczeństwo i porządek.

zdjęcia: nadkom. Agnieszka Goguł

Najnowsze aktualności

Festyn na Trójstyku...

Serdecznie zapraszamy na "Festyn na Trójstyk...

Kategoria: Kultura, Polecane, Współpraca transgraniczna,

23 maja 2025
Czytaj więcej

Świętowali Dzień Matki i Oj...

W środę, 21 maja, Górniczy Klub Seniora w ...

Kategoria: Ostrzeżenia, Stowarzyszenia,

23 maja 2025
Czytaj więcej

Miejski spacer z przewodnikiem...

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia zaprasza n...

Kategoria: Domy przysłupowe, Turystyka,

23 maja 2025
Czytaj więcej

Kolejny certyfikat dla produkt...

Do listy produktów lokalnych dołączają ku...

Kategoria: Produkt lokalny,

22 maja 2025
Czytaj więcej

Rajd rowerowy szlakiem domów ...

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia oraz Stowa...

Kategoria: Turystyka,

22 maja 2025
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności