Nagrody oraz nowy radiowóz ze środków przekazanych przez Samorząd Gminy Bogatynia

Bezpieczeństwo | Gmina |
Data publikacji: 16 grudnia 2021

W Komisariacie Policji w Bogatyni odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz przekazanie nowego radiowozu. Środki na te cele zostały przekazane przez Samorząd Gminy Bogatynia. 2 funkcjonariuszy w obecności swoich przełożonych oraz Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Pana Wojciecha Dobrołowicza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bogatyni Pana Eugeniusza Kubicy odebrało podziękowania za dotychczasową służbę, a Komendant Komisariatu odebrał kluczyki od nowego radiowozu.

Samorząd gminy Bogatynia przeznaczył dodatkowe środki pieniężne na Fundusz Wsparcia Policji. Z przekazanych funduszy Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu podinsp. Andrzej Barna za szczególne zaangażowanie przy realizacji zadań służbowych i osiągnięcia w służbie przyznał 2 funkcjonariuszom nagrody pieniężne. W obecności swoich przełożonych oraz Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Pana Wojciecha Dobrołowicza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bogatyni Pana Eugeniusza Kubicy, policjanci odebrali nagrody oraz podziękowania za zaangażowanie, trud oraz profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiązków

Komendant Komisariatu odebrał kluczyki od nowego radiowozu. Pojazd został zakupiony z Programu Modernizacji Policji oraz z budżetu samorządu gminy Bogatynia w ramach tzw. sponsoringu. Oznacza to, że połowę środków potrzebnych do zakupu samochodu zapewniła Policja, a drugą połowę przekazał samorząd. Jest to radiowóz oznakowany marki Kia Sportage, który wykorzystywany będzie głównie przez funkcjonariuszy służb patrolowo-interwencyjnych i dzielnicowych.

Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu podinsp. Andrzej Barna podziękował samorządowcom za ich zaangażowanie i wkład w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy Bogatynia.

kom. Agnieszka Goguł


źródło: zgorzelec.policja.gov.pl

Najnowsze aktualności

Nowe działania rządu w odpow...

Ogólnodostępne i bezpłatne testy pod kąte...

Kategoria: Covid-19, Zdrowie,

24 stycznia 2022
Czytaj więcej

Informacja Przewodniczącego R...

Dotyczy Regulaminu korzystania z cmentarzy ko...

Kategoria: Komunikaty, Samorząd,

24 stycznia 2022
Czytaj więcej

Rajd pieszy „Policz się...

22 stycznia grupa 15 członków Sekcji Turyst...

Kategoria: Sport i rekreacja, Turystyka,

24 stycznia 2022
Czytaj więcej

Prosimy o ograniczenie wizyt w...

Drodzy mieszkańcy! Ze względu na pogarszaj...

Kategoria: Covid-19, Urząd,

21 stycznia 2022
Czytaj więcej

Zasady postępowania z przeter...

Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Kom...

Kategoria: Ochrona środowiska,

21 stycznia 2022
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności