Nagroda burmistrza dla wyróżniających się działkowców
21 października w Urzędzie Miasta wręczono główną nagrodę burmistrza dla wyróżniającego się działkowca z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Energetyk”.
Komisja odpowiedzialna za przegląd działek postanowiła uhonorować Państwa Halinę i Andrzeja Kozłowskich za wzorową oraz estetyczną uprawę działki, a także za wieloletnią pracę społeczną na rzecz ogrodu.
Burmistrz Wojciech Dobrołowicz złożył gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów, sił i wytrwałości w działaniach na rzecz ogrodu działkowego, które mają także znaczący wpływ na rozwój wspólnej zielonej przestrzeni.
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Szkole Podsta...
Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,
Budowa Systemu Informacji Prze...
Kategoria: Samorząd,
Dzień Otwartych Domów Przys...
Kategoria: Domy przysłupowe, Miasto, Okolicznościowe, Polecane, Turystyka, Zabytki,
Nieodpłatne przekazanie sprz...
Kategoria: Oświata,
5 czerwca Urząd nieczynny...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,