Mistrzostwa Miasta i Gminy w Siatkówce drużyn mieszanych klas VII-VIII
W piątek 4 kwietnia 2025roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Porajowie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy w Siatkówce drużyn mieszanych klas VII-VIII.
Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn z czterech szkół, bowiem SP4 Bogatynia wystawiła do rozgrywek aż dwa zespoły. Mistrzostwa toczyły się systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. W końcowej klasyfikacji bezkonkurencyjna okazała się SP 3 w Bogatyni nie tracąc ani jednego seta w turnieju, pozostawiając za sobą kolejno: ZSP Porajów, SP 4 Bogatynia drużynę „B”, SP 1 Bogatynia oraz SP 4 Bogatynia drużynę A.
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy a zawodnicy medale oraz słodkie przekąski.
Wszystkim drużynom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy.
tekst i zdjęcia: OSiR
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Szkole Podsta...
Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,
Budowa Systemu Informacji Prze...
Kategoria: Samorząd,
Dzień Otwartych Domów Przys...
Kategoria: Domy przysłupowe, Miasto, Okolicznościowe, Polecane, Turystyka, Zabytki,
Nieodpłatne przekazanie sprz...
Kategoria: Oświata,
5 czerwca Urząd nieczynny...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,