Mistrz okręgu PZW Jelenia Góra

Sport i rekreacja |
Data publikacji: 17 czerwca 2022

Miło nam poinformować mieszkańców naszego miasta i gminy, szczególnie tych wędkujących, choć nie tylko, że w rozgrywanych w dnach 11-12.06.2022 r. na żwirowni Rakowice koło Lwówka Śląskiego Mistrzostwach Okręgu PZW Jelenia Góra w dyscyplinie spławikowej, w kategorii seniorów zwyciężył nasz zawodnik z Koła PZW Turów Elektrownia kolega Andrzej Sibik.

Po zaciętej walce sięgnął po tytuł MISTRZA OKRĘGU PZW JELENIA GÓRA, pozostawiając w tyle 46 zawodników. Natomiast w kategorii kobiet w dyscyplinie spławikowej drugie miejsce zajęła i sięgnęła po tytuł WICEMISTRZYNI OKRĘGU PZW JELENIA GÓRA koleżanka Renata Skrzęta z Koła PZW KWB Turów. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.
Koło PZW Turów Elektrownia

Najnowsze aktualności

Niezwykłe Mikołajki...

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech D...

Kategoria: Kultura, Polecane,

2 grudnia 2022
Czytaj więcej

Obdarowywanie zwierząt...

4 grudnia o godzinie 15:00 w Zoo Görlitz-Zgo...

Kategoria: Ciekawostki, Zagranica,

2 grudnia 2022
Czytaj więcej

OSTRZEŻENIE Nr 76 – Opa...

Obszar: województwo dolnośląskie powiat zg...

Kategoria: Ostrzeżenia,

2 grudnia 2022
Czytaj więcej

60-lecie premiery filmu „Zł...

30 listopada 2022 r., w Kinie KADR 3D w Bogat...

Kategoria: Energetyka, Historia, Kultura, Okolicznościowe,

2 grudnia 2022
Czytaj więcej

Występy „Patomswim̶...

W dniach 25-26 listopada b.r. odbyły się Zi...

Kategoria: Sport i rekreacja,

1 grudnia 2022
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności