Laptop dla ucznia

Granty | Oświata |
Data publikacji: 11 października 2023

(10.10) Wczoraj 96. czwartoklasistów z trzech gminnych szkół podstawowych otrzymało bezpłatne laptopy w ramach realizacji rządowego programu „Laptop dla ucznia”, którego celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Porajowie laptopy przekazał uczniom Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz. W Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni oraz Szkole Podstawowej w Działoszynie nowy sprzęt dzieciom wręczyła wiceminister edukacji i nauki Marzena Machałek.

Realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji program to przede wszystkim wyrównywanie szans w dostępie do nowoczesnego cyfrowego sprzętu. Każdy czwartoklasista, który otrzymał laptop, będzie mógł wykorzystać go do nauki oraz rozwoju swoich talentów i pasji.

Najnowsze aktualności

Sesja Rady Miejskiej – 2...

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 m...

Kategoria: Komunikaty, Polecane, Samorząd,

15 czerwca 2026
Czytaj więcej

XVIII Festiwal Piosenki Religi...

11 czerwca 2026 roku w Bogatyńskim Ośrodku ...

Kategoria: Kultura,

12 czerwca 2026
Czytaj więcej

15 czerwca – kasa nieczynna...

Informujemy, że dnia 15 czerwca kasa Urzędu...

Kategoria: Komunikaty, Urząd,

12 czerwca 2026
Czytaj więcej

Opolno Zdrój – 16 czerw...

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej G...

Kategoria: Energetyka, Komunikaty,

12 czerwca 2026
Czytaj więcej

Zaproszenie do udziału w obow...

Badaniem objęte są wylosowane gospodarstwa ...

Kategoria: Rolnictwo,

11 czerwca 2026
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności