Konkurs „Gmina Przyjazna Rowerzystom”
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Gmina Przyjazna Rowerzystom” w ocenie turystów kolarzy.
Konkurs ma m.in. na celu uhonorowanie i zauważenie gmin, które w swoich działaniach uwzględniają potrzeby rowerzystów i promują aktywny wypoczynek na rowerach, tworzą infrastrukturę rowerową, inicjują lub wspierają organizowanie imprez rowerowych oraz wydają mapy i przewodniki rowerowe. Promuje gminy, które dbają o bezpieczeństwo rowerzystów.
Zgłoszenia gmin do konkursu dokonują turyści kolarze na podstawie wypełnionej Karty zgłoszenia, którą należy przesłać do 30 kwietnia 2022 r. pod adres: poczta@narowerze.pttk.pl
Szczegóły w regulaminie konkursu <pobierz>
Karta zgłoszenia <pobierz>
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Szkole Podsta...
Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,
Budowa Systemu Informacji Prze...
Kategoria: Samorząd,
Dzień Otwartych Domów Przys...
Kategoria: Domy przysłupowe, Miasto, Okolicznościowe, Polecane, Turystyka, Zabytki,
Nieodpłatne przekazanie sprz...
Kategoria: Oświata,
5 czerwca Urząd nieczynny...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,