Kolejne sukcesy Mastersów
Z dumą informujemy, że trener Klubu Sportowego GROM Bogatynia Paweł Darłak po raz drugi z rzędu zdobył mistrzostwo Polski w kategorii „Masters” Taekwondo Olimpijskiego (do 50 lat). Srebro w kategorii „Masters” (do 55 lat) zdobył wieloletni zawodnik klubu Grom Grzegorz Strózik.
Mistrzostwa Polski Mastersów odbyły się po raz czwarty. Tegoroczna edycja rozgrywana była 7 czerwca, w miejscowości Lusówko koło Poznania. Drużynowo, na 16 zgłoszonych Klubów KS Grom Bogatynia zajął III miejsce.
Jesteśmy niesamowicie dumni z Waszych osiągnięć, ducha walki i determinacji. Takie wyniki motywują nas do wszystkich do dalszej pracy i ciągłego rozwoju.

Najnowsze aktualności
Zostawcie mnie w spokoju!...
Ostrzeżenie meteorologiczne n...
Kategoria: Ostrzeżenia,
Dzień Dziecka w Porajowie...
Kategoria: Gmina, Okolicznościowe,
Dzień otwarty Ochotniczej Str...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Mundurówka,