Karaoke w Kopalni Dźwięków
W czwartek, 13 lutego odbyło się pierwsze „Karaoke w Kopalni Dźwięków!”.
Przez ponad dwie godziny miłośnicy śpiewania piosenek bawili się prezentując swoje nieprzeciętne talenty. Cieszymy się, że gościliśmy u nas artystów z wszystkich kategorii wiekowych, więc muzyka definitywnie połączyła pokolenia. Było głośno, kolorowo, wesoło, artystycznie i bardzo profesjonalnie.
Na imprezie obecny był Burmistrz Wojciech Dobrołowicz, który również spróbował swoich sił w śpiewaniu. Muzyczne wydarzenie prowadził Dyrektor BOK Marcin Woroniecki, który już zapowiedział, że z pewnością nie było to ostatnie spotkanie z Karaoke w Kopalni Dźwięków!
Fot. BOK
Najnowsze aktualności
I Bogatyński Rajd Górski „...
Kategoria: Turystyka,
Sesja Rady Miejskiej – 2...
Kategoria: Komunikaty, Polecane, Samorząd,
Zlikwidowane przejście dla pi...
Kategoria: Komunikaty, Miasto,
spotkanie autorskie z pisarzem...
Kategoria: Kultura,
Świadczenie ratownicze dla pa...
Kategoria: Gmina,