Jubileuszu 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego Marii i Henryka Szulców
28 kwietnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bogatyni odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego Państwa Marii i Henryka Szulców.
Podczas spotkania, w obecności burmistrza Wojciecha Dobrołowicza oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anny Nowickiej, jubilaci podziękowali sobie za pięćdziesiąt lat wspólnego, szczęśliwego życia, pełnego miłości, wzajemnego zrozumienia i wsparcia.
W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pani Maria i pan Henryk zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Na zakończenie jubilaci wraz z zaproszonymi gośćmi dokonali wpisu do Księgi Pamiątkowej.
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Porajowie...
Kategoria: Gmina, Okolicznościowe,
Dzień otwarty Ochotniczej Str...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Mundurówka,
Nawet 300 tys. zł dla młodyc...
Mikroretencja 2026. Dofinansow...
Kategoria: Ekologia, Ochrona środowiska,
Dotacje na mikroinstalacje fot...
Kategoria: Ekologia, Energetyka, Granty,