Informacja dla przedsiębiorców turystycznych

Covid-19 | Polecane | Sport i rekreacja | Turystyka |
Data publikacji: 4 maja 2021

Polska Organizacja Turystyczna Oddział zamiejscowy ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego rozpoczęła realizację projektu Certyfikat Dobrych Praktyk, którego celem jest pomoc w ponownym uruchomieniu i poprawa sytuacji sektora turystycznego oraz promocja obiektów noclegowych i organizatorów turystyki, którzy w trakcie realizacji Programu Polski Bon Turystyczny profesjonalnie prowadzą swoją działalność, świadczą usługi turystyczne na wysokim poziomie i dbają o bezpieczeństwo podróżnych.

Do projektu zaproszeni są wszyscy przedsiębiorcy turystyczni oraz organizacje pożytku publicznego zarejestrowane w programie Polski Bon Turystyczny, które świadczą usługi hotelarskie lub są organizatorami imprez turystycznych i są zarejestrowane w programie Polski Bon Turystyczny.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdziecie Państwo na stronie: certyfikat.pot.gov.pl

Przedsiębiorcy znajdą tam:

– formularz zgłoszeniowy
– korzyści z przystąpienia do projektu
– zbiór dobrych praktyk

Każdy z podmiotów, który zgłosi się do projektu oraz, który weźmie udział w obydwu planowanych w ramach projektu działaniach i będzie realizował program Polski Bon Turystyczny według wysokich standardów i norm bezpieczeństwa, otrzyma Certyfikat Dobrych Praktyk. Uczestnicy projektu zostaną dodatkowo wyróżnieni w publikacji Katalog Dobrych Praktyk, oznaczeni na mapie projektu podmiotów realizujących usługi z użyciem Polskiego Bonu Turystycznego oraz otrzymają prawo do korzystania z logo certyfikatu w celach promocyjnych i komunikacyjnych. Uzyskanie certyfikatu jest bezpłatne.

Najnowsze aktualności

Bogatynia, Porajów – 12...

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej G...

Kategoria: Energetyka, Komunikaty,

9 maja 2025
Czytaj więcej

Dotacje z zakresu ochrony śro...

Ruszyły dotacje z zakresu ochrony środowisk...

Kategoria: Ekologia, Ochrona środowiska,

8 maja 2025
Czytaj więcej

Międzyszkolna Liga Strzelecka...

We wtorek 6 maja trening strzelecki przeprowa...

Kategoria: Oświata, Sport i rekreacja,

8 maja 2025
Czytaj więcej

Wsparcie dla pszczelarzy Dolne...

W 2025 roku Samorząd Województwa Dolnoślą...

Kategoria: Ochrona środowiska,

8 maja 2025
Czytaj więcej

Ceramiczne domy przysłupowe...

6 maja 2025 r. w Bogatyńskim Ośrodku Kultur...

Kategoria: Domy przysłupowe, Oświata, Współpraca transgraniczna,

8 maja 2025
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności