GRANTY PPGR – przypominamy o obowiązku złożenia oświadczenia

Granty |
Data publikacji: 2 października 2023

Pragniemy przypomnieć, że zgodnie z § 3 umowy darowizny sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” przekazany sprzęt podlega monitorowaniu przez okres 2 lat.

Procedurę monitorowania utrzymania efektów projektu grantowego przyjęto Zarządzeniem Nr 306/2022 Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia z dnia 13 grudnia 2022 r. w sprawie wprowadzenia procedury monitorowania utrzymania efektów projektu grantowego pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.
Zgodnie z załącznikiem do ww. zarządzenia zobowiązano obdarowanego do poświadczania, w oparciu o wskazany harmonogram, o utrzymywaniu sprzętu komputerowego w należytym stanie technicznym i użytkowaniu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Oświadczenia należy składać osobiście w Kancelarii Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni lub za pomocą Platformy EPUAP.

Oświadczenie należy złożyć w terminie do 31 października 2023 r.

Wszelkich informacji, niezbędnych do załatwienia powyższych formalności, udzieli Państwu pracownik Wydziału Organizacyjno-Prawnego pod numerem tel. 75 77 25 168.

Wzór oświadczenia dostępny <tutaj>

Najnowsze aktualności

Bogatynia – 19 maja...

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej G...

Kategoria: Energetyka, Komunikaty,

16 maja 2025
Czytaj więcej

Przyznanie świadczeń ratowni...

15 maja w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bogatyn...

Kategoria: Okolicznościowe,

15 maja 2025
Czytaj więcej

31 maja mija termin II raty op...

Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się wni...

Kategoria: Biznes, Komunikaty,

15 maja 2025
Czytaj więcej

25-lecie Klubu Puszystych w Bo...

10 maja 2025 roku w Multifunkcjonalnym Centru...

Kategoria: Okolicznościowe, Stowarzyszenia,

15 maja 2025
Czytaj więcej

PSZOK nieczynny – 19 maj...

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Bogat...

Kategoria: Komunikaty,

15 maja 2025
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności