Dzień Samorządu Terytorialnego
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom, Członkom Rad Sołeckich, Rad Osiedli oraz ich Przewodniczącym serdeczne podziękowania za codzienną pracę, odpowiedzialność i zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju Miasta i Gminy Bogatynia.
Dziękuję za współpracę, inicjatywy oraz troskę o potrzeby lokalnej społeczności. Dzięki Państwa pracy możliwe jest realizowanie wielu ważnych przedsięwzięć służących mieszkańcom naszej gminy.
Życzę Państwu wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z pełnionej służby, nieustającej energii do podejmowania nowych wyzwań, a także zdrowia, pomyślności i spełnienia w życiu osobistym.
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Wojciech Dobrołowicz
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Porajowie...
Kategoria: Gmina, Okolicznościowe,
Dzień otwarty Ochotniczej Str...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Mundurówka,
Nawet 300 tys. zł dla młodyc...
Mikroretencja 2026. Dofinansow...
Kategoria: Ekologia, Ochrona środowiska,
Dotacje na mikroinstalacje fot...
Kategoria: Ekologia, Energetyka, Granty,