Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej
Z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej składam wszystkim Pracownikom Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o., Bogatyńskich Wodociągów i Oczyszczalni S.A., Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. wyrazy uznania oraz podziękowania za codzienną, odpowiedzialną pracę na rzecz naszej społeczności.
Dzięki Państwa zaangażowaniu, sumienności i profesjonalizmowi możemy każdego dnia żyć bezpiecznie i komfortowo, korzystając ze sprawnie działającej infrastruktury oraz usług niezbędnych w codziennym życiu. Państwa praca – często niedostrzegana – jest fundamentem, na którym opiera się codzienność każdego z nas.
W tym szczególnym dniu życzę Państwu zdrowia, satysfakcji z dobrze wykonywanych obowiązków oraz pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Niech Państwa trud spotyka się z należnym szacunkiem i wdzięcznością mieszkańców.
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Porajowie...
Kategoria: Gmina, Okolicznościowe,
Dzień otwarty Ochotniczej Str...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Mundurówka,
Nawet 300 tys. zł dla młodyc...
Mikroretencja 2026. Dofinansow...
Kategoria: Ekologia, Ochrona środowiska,
Dotacje na mikroinstalacje fot...
Kategoria: Ekologia, Energetyka, Granty,