Dzień Energetyka
Z okazji Dnia Energetyka, Dyrekcji oraz Pracownikom Elektrowni Turów składam podziękowania za codzienną pracę, z której owoców korzystają wszyscy mieszkańcy naszej gminy.
W tym szczególnym dniu życzę Państwu zdrowia, pomyślności, satysfakcji z codziennej pracy oraz niekończącej się energii w życiu prywatnym i zawodowym.
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Wojciech Dobrołowicz
Najnowsze aktualności
Euroregion Cup 2026...
Kategoria: Gmina, Sport i rekreacja,
I Bogatyński Rajd Górski „...
Kategoria: Turystyka,
Sesja Rady Miejskiej – 2...
Kategoria: Komunikaty, Polecane, Samorząd,
Zlikwidowane przejście dla pi...
Kategoria: Komunikaty, Miasto,
spotkanie autorskie z pisarzem...
Kategoria: Kultura,