Błażej Paszkiewicz oraz Filip Cytowicz (SP nr 5) na mistrzostwach Polski

Oświata | Sport i rekreacja |
Data publikacji: 11 czerwca 2024

Od 5 do 7 czerwca, na hali sportowej „Milenium” w Rawie Mazowieckiej rozegrano Finał Ogólnopolski Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym.

W turnieju wzięło udział 48 ekip szkolnych dziewcząt oraz chłopców (mistrzów i wicemistrzów województw). Zawody przeprowadzono początkowo systemem grupowym, a następnie pucharowym z grą o każde miejsce. Szkołę Podstawową nr 5 w Bogatyni reprezentowali utytułowani – Błażej Paszkiewicz oraz Filip Cytowicz. Impreza trwająca 3 dni była znakomitą okazją do sprawdzenia swoich możliwości z najlepszymi zawodnikami w kraju. Mimo zaciętej rywalizacji w grupie reprezentantom Bogatyni nie udało się wyjść z grupy. Mistrzostwo powiatu, mistrzostwo strefy jeleniogórskiej, wicemistrzostwo dolnego śląska oraz 24 miejsce w Polsce to dorobek uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Bogatyni.

Gratulujemy!!!

Opiekę sprawował Paweł Mielnik.

Serdeczne podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia pana Wojciecha Dobrołowicza za sfinansowanie wyjazdu na mistrzostwa.

Najnowsze aktualności

22. Gwiaździsty Rajd Rowerowy...

To już ten czas! Wszystkich entuzjastów jaz...

Kategoria: Turystyka, Zagranica,

14 maja 2025
Czytaj więcej

Wycieczka autokarowa w ramach ...

Wydział Rozwoju Turystyki i Promocji zaprasz...

Kategoria: Domy przysłupowe, Historia, Polecane, Turystyka,

14 maja 2025
Czytaj więcej

„Opieka wytchnieniowa...

Ośrodek Pomocy Społecznej w Bogatyni realiz...

Kategoria: Pomoc społeczna,

14 maja 2025
Czytaj więcej

Sprzątamy Zalew...

10 maja 2025 roku nad zalewem w Bogatyni prze...

Kategoria: Ekologia, Ochrona środowiska, Sport i rekreacja,

14 maja 2025
Czytaj więcej

Konkurs OZE „Energia z r...

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa ogłasza ...

Kategoria: Ekologia, Energetyka, Oświata, Rolnictwo,

14 maja 2025
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności