80 000 zł na stołówkę w SP 5
Gmina Bogatynia otrzymała wsparcie w wysokości 80 000 zł dla Szkoły Podstawowej nr 5 w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu 2021”.
Pieniądze z rządowego programu zostaną przeznaczone na doposażenie i poprawę standardu stołówki szkolnej (własnej kuchni i jadalni). Program zakłada obowiązkowy wkład finansowy lub rzeczowy organów prowadzących szkoły, w wysokości 20 proc. środków niezbędnych do realizacji dotowanego zadania. Celem modułu 3 Programu jest wzmocnienie opiekuńczej funkcji szkoły podstawowej poprzez tworzenie warunków umożliwiających spożywanie przez uczniów posiłku w trakcie pobytu w szkole.
Najnowsze aktualności
Ostrzeżenie meteorologiczne N...
Kategoria: Ostrzeżenia,
XVIII Festiwal Piosenki Religi...
Kategoria: Kultura,
15 czerwca – kasa nieczynna...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,
Opolno Zdrój – 16 czerw...
Kategoria: Energetyka, Komunikaty,
Zaproszenie do udziału w obow...
Kategoria: Rolnictwo,