Konkurs o Złote Indeksy

Gmina | Ogłoszenia publiczne | Oświata |
Data publikacji: 2 maja 2022

Z przyjemnością pragniemy poinformować o II edycji Konkursu o Złote Indeksy organizowanym przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie.

Wychodząc naprzeciw młodym osobom, które są ambitne i chciałyby kontynuować edukację na szczeblu szkolnictwa wyższego, zdecydowaliśmy się zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest indeks na naszą uczelnię. Z otrzymaniem indeksu wiążę się także stypendium finansujące czesne aż do ukończenia studiów!

Konkurs skierowany jest do tegorocznych maturzystów z całej Polski. Zadanie konkursowe, jakie stawiamy, to napisanie pracy na niezwykle ciekawy dla młodych osób temat: „Media społecznościowe – szanse i zagrożenia”. Interpretację tematu pracy pozostawiamy do swobodnych przemyśleń uczniów. Liczymy, że temat konkursu skłoni młodzież polskich szkół ponadpodstawowych do przeanalizowania tego, jakie możliwości niosą media społecznościowe, jakie dają szanse, a jakie zagrożenia. Wierzymy, że ten temat otworzy młodym ludziom oczy na to, jak wiele dobrego można działać poprzez serwisy społecznościowe.

Prace konkursowe o objętości nie mniejszej niż 3000 słów i nie większej niż 8000 słów uczestnicy powinni przesłać wraz ze wszystkimi załącznikami za pomocą strony internetowej https://indeks.vizja.pl/ w terminie do 30 maja 2022 roku. Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni do 30 czerwca 2022 roku i poinformowani o otrzymaniu nagrody e-mailowo oraz telefonicznie. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz indeksów odbędzie się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023. Jest to dla nas szczególnie ważne z uwagi na fakt, iż naszym celem jest wsparcie zdolnej młodzieży z całej Polski, odkrywanie młodych talentów i rozwijanie polskiej edukacji.

W związku z powyższym serdecznie prosimy o rozpowszechnienie wśród Państwa społeczności załączonych przez nas materiałów marketingowych – w załączeniu przesyłamy Państwu ulotkę, grafiki konkursowe (baner oraz grafiki do social mediów), propozycję treści na stronę www oraz propozycję treści do social mediów. W ten sposób chcemy dotrzeć do jak największego grona tegorocznych maturzystów.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, honorowym patronatem Prezydenta Miasta St. Warszawy, honorowym patronatem Rady Języka Polskiego PAN, a także patronatami najlepszych agencji marketingowych.

 

 

 

Najnowsze aktualności

Wakacje z energią – kon...

Specjalnie dla fanów muzyki disco polo Bo...

Kategoria: Polecane,

17 czerwca 2024
Czytaj więcej

Sesja Rady Miejskiej – 2...

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 m...

Kategoria: Komunikaty, Samorząd,

17 czerwca 2024
Czytaj więcej

OSTRZEŻENIE Nr 44 – Bur...

Obszar: województwo dolnośląskie powiat zg...

Kategoria: Ostrzeżenia,

17 czerwca 2024
Czytaj więcej

Gekon Williamsa w niebezpiecze...

Niesamowicie ubarwione gekony błękitno-kar...

Kategoria: Ciekawostki, Ekologia, Zagranica,

17 czerwca 2024
Czytaj więcej

Zorganizuj staż w swojej firm...

· Bez obciążenia finansowego · Możliw...

Kategoria: Praca,

17 czerwca 2024
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności