Dzień Pracownika Służby Zdrowia
7 kwietnia obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia.
Z tej okazji wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, laborantom oraz pozostałemu personelowi medycznemu i pracownikom administracyjnym służby zdrowia składam wyrazy uznania za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm w pełnionej służbie na rzecz drugiego człowieka, a także codzienną życzliwość i troskę okazywaną chorym i cierpiącym.
Życzę Państwu wielu sił, zdrowia, wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech pełniona przez Państwa misja znajduje społeczne uznanie.
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Wojciech Dobrołowicz
Najnowsze aktualności
XIII Międzynarodowy Piknik w ...
Kategoria: Integracja, Stowarzyszenia,
Ostrzeżenie meteorologiczne n...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Ostrzeżenia, Zdrowie,
„Poznaj Dolny Śląsk” ...
Kategoria: Oświata,
XXVI Konkurs Stypendialny R...
Kategoria: Oświata,
Zakończenie Pneumatycznej Lig...
Kategoria: Sport i rekreacja,