Wernisaż wystawy prac uczniów pracowni plastycznej CREATA
W piątek, 23 czerwca o godzinie 18.00 w galerii StopART Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy prac uczniów Małej Akademii Rysunku z Pracowni Plastycznej CREATA.
Pracownia CREATA rozpoczęła działalność w styczniu 2019 roku. Ideą jej powstania było stworzenie MIEJSCA, które dałoby możliwość realizowania zamiłowań plastycznych, dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.
Wystawę uroczyście otworzyli Dyrektor BOK Marcin Woroniecki oraz Burmistrz Bogatyni Wojciech Dobrołowicz. Po powitaniach głos zabrał twórca i pomysłodawca pracowni Grzegorz Urban. W naszej galerii była to już druga wystawa młodych artystów z CREATY, pierwsza odbyła się w styczniu 2020 roku.
Licznie zgromadzeni widzowie mogli podziwiać ok. 100 prac o szerokiej tematyce wykonanych przez 15 uczniów pracowni w latach 2021-2023.
Wystawę można oglądać do 18 sierpnia w godzinach otwarcia Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.
Wstęp wolny!
Organizator: Pracownia Plastyczna CREATA, Bogatyński Ośrodek Kultury.
Fot. BOK
Najnowsze aktualności
Akademia GOZ...
Kategoria: Biznes, Ochrona środowiska,
Nie wstydź się, posprzątaj ...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Ekologia, Ochrona środowiska, Zdrowie,
Nabór na wolne stanowisko urz...
Konkurs plastyczny dla dzieci ...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Rolnictwo,
Dolnośląskie Forum Odbudowy ...
Kategoria: dla Ukrainy, Komunikaty,