Walne zebranie działkowców ROD „Relax”

Stowarzyszenia |
Data publikacji: 27 kwietnia 2023

(26.04) Wczoraj w sali kinowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbyło się Walne zebranie sprawozdawcze działkowców z Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Relax”.

Zebranie otworzył Prezes Zarządu ROD „Relax” Eugeniusz Kubica, który przywitał działkowców i gości – Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia oraz przedstawiciela PZD Okręg w Legnicy. Podczas dyskusji burmistrz Wojciech Dobrołowicz przedstawił obecnie realizowane i planowane inwestycje w mieście i gminie Bogatynia oraz odpowiadał na pytania nurtujące uczestników spotkania w sprawach m.in. bezpieczeństwa, remontu drogi do Opolna Zdroju i rewitalizacji linii kolejowej.

W trakcie zebrania działkowcy zostali zapoznani z merytorycznym i finansowym sprawozdaniem z działalności Zarządu ROD „Relax” za rok 2022 oraz planem działania na kolejny rok sprawozdawczy. Zebrani podjęli również uchwały określające wysokość opłat ogrodowych i terminu ich wnoszenia w 2023 r.

Najnowsze aktualności

Święto Wojska Polskiego...

15 sierpnia, na pamiątkę zwycięskiej Bitwy...

Kategoria: Historia, Mundurówka, Okolicznościowe,

14 sierpnia 2025
Czytaj więcej

Dzień Energetyka...

Z okazji Dnia Energetyka składam Dyrekcji or...

Kategoria: Okolicznościowe,

14 sierpnia 2025
Czytaj więcej

Otwarcie kąpieliska miejskieg...

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech D...

Kategoria: Gmina, Miasto, Społeczeństwo, Sport i rekreacja, Turystyka,

13 sierpnia 2025
Czytaj więcej

Nabór wniosków w sprawie org...

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu ogłasza n...

Kategoria: Komunikaty,

13 sierpnia 2025
Czytaj więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne N...

Obszar: województwo dolnośląskie, powiat z...

Kategoria: Ostrzeżenia,

12 sierpnia 2025
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności