Turniej strzelecki z okazji Dnia Kobiet

Okolicznościowe | Sport i rekreacja |
Data publikacji: 20 marca 2023

W dniu 18 marca br. na strzelnicy pneumatycznej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni odbył się „Turniej strzelecki z okazji Dnia Kobiet”.

Po oficjalny otwarciu zawodów, Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz złożył wszystkim Paniom moc gorących życzeń. Nie zabrakło kwiatów, uścisków dłoni i miłych uśmiechów.

Tego dnia wszystkie zawodniczki startowały w konkurencji – karabin pneumatyczny 10 strzałów. Po pełnych emocji zmaganiach zawody wygrała pani Katarzyna Górecka-Chodorowska drugą z pań była Amelia Niklas, a trzecią pani Agata Burnat. Ciekawostką jest fakt, że wszystkie trzy panie ustrzeliły po 96 pkt. i dopiero dogrywka rozstrzygnęła która, jakie miejsce zajmie. Zawody odbyły się w wesołej i przyjaznej atmosferze, organizatorzy zadbali o słodki poczęstunek, napoje oraz drobne wyróżnienia. Sędzią Głównym zawodów był Instruktor, Sędzia kl. II PZSS, Zdzisław Strzykała oraz Daniel Workun.

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy celnych trafień i zapraszamy na kolejne zawody organizowane w Bogatyni.

Najnowsze aktualności

Dzień Pracownika Służb Komu...

Z okazji Dnia Pracownika Służb Komunalnych ...

Kategoria: Okolicznościowe,

10 maja 2025
Czytaj więcej

Festiwal „Polska od Kuchni...

Festiwal „Polska od Kuchni” - trwają zap...

Kategoria: Kultura, Stowarzyszenia,

9 maja 2025
Czytaj więcej

19. edycja kampanii #DzieńBez...

Już 11 maja startuje kolejna edycja ogólnop...

Kategoria: Ekologia, Ochrona środowiska,

9 maja 2025
Czytaj więcej

Bogatynia, Porajów – 12...

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej G...

Kategoria: Energetyka, Komunikaty,

9 maja 2025
Czytaj więcej

Dotacje z zakresu ochrony śro...

Ruszyły dotacje z zakresu ochrony środowisk...

Kategoria: Ekologia, Ochrona środowiska,

8 maja 2025
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności