Turniej gry w kręgle czterech stowarzyszeń
14 grudnia odbył się ostatni z czterech turniej gry w kręgle czterech bogatyńskich stowarzyszeń – „Puszystych”, „Złotego Czepka”, „Doltexu” oraz „Bog-Turu”, który był organizatorem turnieju. Hasło turnieju ZIMA.
Burmistrz Wojciech Dobrołowicz, wręczył wszystkim stowarzyszeniom, okolicznościowe koszulki z nadrukami uczestników, logami stowarzyszeń oraz ufundował puchary. Rozgrywki przebiegły w przedświątecznej atmosferze o czym świadczą stosowne dodatki do ubiorów a rywalizacja była bardzo zacięta, prowadzona fair play.
Zwyciężyła drużyna „Puszystych”, koronę królowej turnieju, włożyliśmy na głowę Elżbiecie Żelazo z „Doltexu” po dogrywce (pierwszy raz w tym cyklu), królem turnieju został Robert Zambrowski z „Bog-Turu”.
Serdeczne podziękowania, Adamowi Kucharskiemu za obiektywne i profesjonalne sędziowanie, Burmistrzowi za ufundowanie koszulek i naczelnik Monice Nowrot za „spięcie” organizacyjne turnieju.
zdjęcia: Elżbieta Kalwasińska
Najnowsze aktualności
Akademia GOZ...
Kategoria: Biznes, Ochrona środowiska,
Nie wstydź się, posprzątaj ...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Ekologia, Ochrona środowiska, Zdrowie,
Nabór na wolne stanowisko urz...
Konkurs plastyczny dla dzieci ...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Rolnictwo,
Dolnośląskie Forum Odbudowy ...
Kategoria: dla Ukrainy, Komunikaty,