Puchar Bogatyni w Futbolu Stołowym – Turniej Mikołajkowy

Sport i rekreacja |
Data publikacji: 20 grudnia 2021

Zawody Pucharu Bogatyni w Futbolu Stołowym przeszły do historii. W piątkowy wieczór 17 grudnia br. w Restauracji „Atena” Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbył się turniej mikołajkowy w popularne piłkarzyki.

Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Sety liczono do 6 punktów po czym następowała zmiana stron. Wygrywała drużyna, która jako pierwsza zdobyła dwa duże punkty. Gościem honorowym zawodów był Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz.

Końcowa klasyfikacja rozgrywek przedstawiała się następująco: w turnieju zwyciężyła drużyna „ŚMIGŁO”, druga lokata przypadła „PIERASOM”, a na trzecim miejscu uplasowała się ekipa „OMIKRONY”.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji i zapraszamy na kolejne zawody organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.

Najnowsze aktualności

Międzyszkolna Liga Strzelecka...

13 marca na strzelnicy pneumatycznej Ośrodka...

Kategoria: Oświata, Sport i rekreacja,

14 marca 2025
Czytaj więcej

Flaga Tybetu wywieszona w Zoo ...

Tybetańska flaga powiewa nad Zoo Görlitz, s...

Kategoria: Ciekawostki, Ekologia, Zagranica,

14 marca 2025
Czytaj więcej

Ostrzeżenia meteorologicznego...

Zjawisko: Przymrozki Stopień zagrożenia: 1...

Kategoria: Ostrzeżenia,

13 marca 2025
Czytaj więcej

Finał projektu „Szkoła Mi...

12 marca 2025 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im...

Kategoria: Oświata, Społeczeństwo,

13 marca 2025
Czytaj więcej

Dzień Sołtysa w Posadzie...

11 marca z okazji Dnia Sołtysa w świetlicy ...

Kategoria: Gmina, Okolicznościowe,

12 marca 2025
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności