Nocny Turniej w Futbolu Stołowym

Sport i rekreacja |
Data publikacji: 13 maja 2021

W sobotni wieczór, 8 maja 2021 na stadionie przy ul. Białogórskiej 28 w Bogatyni odbył się długo oczekiwany, przekładany wcześniej ze względu na sytuację epidemiologiczną Nocny Turniej w Futbolu Stołowym.

Miłośnicy tej gry w dwuosobowych drużynach rywalizowali w systemie rozgrywek „każdy z każdym” w formule mecz + rewanż.
Pojawiły się zespoły znane z wcześniejszych tego typu zawodów organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w ubiegłych latach, ale nie brakowało także drużyn debiutujących.

Późnym wieczorem zostali wyłonieni zwycięzcy rozgrywek. Zostali nimi gracze drużyny „Śmigło” w składzie Piotr Kupczyk i Arkadiusz Cichowicz. Drugie miejsce to zespół „Tazur” – Kacper Ciosmak i Damian Ciosmak. Na trzecim stopniu podium uplasowali się Małgorzata Paszkowska i Piotr Paszkowski jako „Pierasy”. Na czwartym miejscu drużyna 4M w składzie Marcin Mandyk i Mariusz Mackowicz.

Cztery najlepsze drużyn nagrodzone zostały pucharami i upominkami rzeczowymi ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji a na wszystkich uczestników czekała pizza.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Najnowsze aktualności

75-lecie Szkoły Podstawowej w...

Nasz Jubileusz, to nie tylko święto szkoły...

Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,

19 maja 2025
Czytaj więcej

Ankieta – Diagnoza probl...

Centrum Działań Profilaktycznych działają...

Kategoria: Gmina, Pomoc społeczna,

19 maja 2025
Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące w B...

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodow...

Kategoria: Ochrona środowiska, Oświata, Turystyka, Współpraca transgraniczna,

19 maja 2025
Czytaj więcej

Dzień otwartych domów przys...

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia zaprasza d...

Kategoria: Domy przysłupowe, Kultura, Stowarzyszenia, Turystyka,

19 maja 2025
Czytaj więcej

Bogatynia – 19 maja...

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej G...

Kategoria: Energetyka, Komunikaty,

16 maja 2025
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności