Mistrzostwa Miasta i Gminy w Mini Piłce Nożnej

Oświata | Sport i rekreacja |
Data publikacji: 14 października 2025

Na przełomie września i października 2025 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni w ramach sportu szkolnego zorganizował Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych.

W pierwszej kolejności, 26 września rozgrywki toczyły klasy IV-VI. W zawodach udział wzięło pięć szkół podstawowych z naszej gminy. Turniej odbywał się na obiekcie Orlik 2012 w Zatoniu.
W końcowej klasyfikacji zwycięzcami zostali gracze SP 4 w Bogatyni. Pozostałe miejsca na podium zajęli kolejno SP 3 w Bogatyni oraz SP w Opolnie Zdroju. Miejsce czwarte zajęła Szkoła Podstawowa w Porajowie a piąte zawodnicy z SP w Działoszynie.

Niespełna dwa tygodnie później, w czwartek 9 października, tym razem na Orliku w Działoszynie do rozgrywek przystąpiły klasy VII-VIII.
Zwycięzcami całego turnieju okazali się gracze ze szkoły SP 3 w Bogatyni. Kolejne miejsca zajęły SP 4 w Bogatyni, SP 1 w Bogatyni, SP w Działoszynie oraz SP 5 w Bogatyni.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodkie przekąski. Drużynom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy opiekunom drużyn za pomoc przy przeprowadzeniu tych zawodów.

Najnowsze aktualności

Wigilia pracowników BWiO S.A....

15 grudnia, w Domu Weselnym odb...

Kategoria: Okolicznościowe,

16 grudnia 2025
Czytaj więcej

Świąteczne spotkanie Klubu P...

15 grudnia 2025 roku odbyło się świątec...

Kategoria: Okolicznościowe, Stowarzyszenia,

16 grudnia 2025
Czytaj więcej

Zakończono przebudowę drogi ...

15 grudnia oficjalnie zakończono jedną z na...

Kategoria: Gmina, Inwestycje,

16 grudnia 2025
Czytaj więcej

Spotkanie opłatkowe dla Senio...

14 grudnia w Kopaczowie odbyło się spotkani...

Kategoria: Gmina,

16 grudnia 2025
Czytaj więcej

Msza Święta w intencji Górn...

14 grudnia w kościele pw. św. Marii Magdale...

Kategoria: Gmina,

16 grudnia 2025
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności