Miasto i Gmina Bogatynia w programie „U mnie i u Ciebie”
Bogatynia wraz z partnerskim Miastem Zittau zostały zakwalifikowane do udziału w Programie „U mnie i u Ciebie. Spotkania młodzieży w ramach polsko-niemieckich partnerstw gmin i powiatów” Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Nasz wspólny wniosek spotkał się z aprobatą komisji oceniającej.
To specjalny program skierowany do przedstawicieli wybranych partnerstw, aby wesprzeć je w rozwijaniu wymiany młodzieży oraz współpracy pomiędzy instytucjami pracującymi z młodzieżą. Przewidziano trzy etapy realizacji przedsięwzięcia:
- spotkanie sieciujące jesienią br. (II tura) w Bremie i indywidualne konsultacje samorządów PNWM przy opracowywaniu planów działania,
- realizacja projektów w latach 2021-2022 (posiedzenia grup roboczych, spotkania młodzieży, organizacja praktyk i programów specjalistycznych),
- spotkanie zamykające jesienią 2022 roku.
Cieszymy się, że doceniono naszą wieloletnią współpracę transgraniczną, szczególnie jeśli chodzi o działania skierowane na współpracę dzieci i młodzieży w regionie Trójstyku. To dla nas wielkie wyróżnienie 🙂
—
Folder w formacie pdf <tutaj>
Najnowsze aktualności
Ostrzeżenie meteorologiczne N...
Kategoria: Ostrzeżenia,
XVIII Festiwal Piosenki Religi...
Kategoria: Kultura,
15 czerwca – kasa nieczynna...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,
Opolno Zdrój – 16 czerw...
Kategoria: Energetyka, Komunikaty,
Zaproszenie do udziału w obow...
Kategoria: Rolnictwo,